Greitai ten viskas keičiasi, gal nuo programos versijos priklauso. As kai norejau toyota pirkti, pirmiausia su city bee vazinejau. Jokiu pyp nebuvo del greicio. Nei corola nei yaris. Toyota salone buvo 3 demo corolos. Vienai pyp issijungia vaikstant per setting. Antrai buvo padarytas pyp isjungimo shortcut and ekrano. Bet jis neveikia. Trecia stovejo po stiklu salone, dar nevazineta - salone uzkurus shortcut buvo aktyvus, galima ijungt/isjungt. Kodel visos skirtingos niekas negalejo paaiskinti. Ir niekas negalejo paaiskinti kokia man atvaziuotu uz poros men. Kalbejo, kad tas shortcut tik dalinai veiks. Jei keiciasi greicio zona, pvz is 50kmh i 90kmh vel reiktu spausti shortcut, nes pypses. Jei mieste vazinesi kur 50kmh, uzteks viena kart paspausti shortcut ir bus tylu. Nebent pateksi i 40kmh gatve - tada vel pyp. Nusprendziau nebeziureti i toyota, bent keleta metu. Gal kada susitvarkys, jei nepabloges ManXP <man@giliai.px> wrote: > Nu žinok 100% garantuoju, kad nebuvo nei vieno cypimo dėl greičio ir ta > sistema buvo nuolat išjungta :) Nežinau ar susiję, bet ten buvo demo > automobilis su ~1000 KM rida - tai gal gamintojas turi kažkokią galimybę > padaryt kad veiktų "normaliai" kol duoda testuot klientams ir nenori jų > užpist, o kai jau parduoda, padaro, kad nebūtų galima išjungt? > > On 2026-06-10 23:24, Herkus wrote: >> Galvojai, kad 5l varikliai uzdrausti? :) >> Skaiciuojamas visas gamintojo auto parko emisiju vidurkis. Isudzius >> pakankamai EV, atsiranda vietos ir smagiu kubaturu varikliams. Plius, >> emisiju kastai iskaiciuojami i ju kainas. Ir vilkas sotus ir avys >> sveikos. Ferraris net dabar leidzia 6.5l variklius, ir nieko. >> '25 porsche greicio alertai permanentu neissijungia, naujesnio softo, >> kiek zinau nera. Eu reglamento nepakeite irgi. Bet labai apsidziaugciau, >> jei nebutum susapnaves :) >> >> > >