Dainiushas <skirdain@gmail.com> Wrote in message:r > jo, tas tai visiškas pzdc. mina keliu išdidus visas, NIEKO ant jo matomo nėra, visas juodas. Galėtų policija užsiimt ir visus liemenėmis aprengt bent jau.On 6/10/2026 10:13 AM, foonia wrote:> Dainiushas <skirdain@gmail.com> Wrote in message:r>> vienok, dėka visokių "nesąmonių" nuo 1990 žuvusių keliuose sumažėjo bene 5 kartus. Ir vis tiek dar kokią nors Daniją "lenkiame" turbūt dvigubai.....On 6/10/2026 9:32 AM, ABLomas wrote:> On 2026-06-10 07:26, Sail wrote:>> Manes didysis brolis jau neišgydys.> > Nu bet jei pagyvensi ilgiau - tai elementariai neturėsi pasirinkimo.> Kai kurios funkcijos yra tiesiog privalomos pagal standartus.> Pvz. nuo 2026'tų (implementinta jau dabar daug kur) - privaloma> vairuotojo stebėjimo sistema (DMS). Ir jei tu ją dar gali išjungt per> meniu, tai net nurodyta specifiškai, kad "turi įsijungt automatiškai"> kito važiavimo metu.> Tas pats ir su krūva kitų security settingų. Nenuostabu, kad vairuotojai> imasi įvairių keistų sprendimų, kaip "juoda izolkė" ant vairuotojo> kameros, autohotkey-style skriptų kompe kurie inicializuojant "sumaigo"> kad išjungt warningus ir t.t.> > Tai kai tau nebeliks seno važiuojančio šroto - nori nenori teks> pasimokyt ir su naujais auto "važiuot" =)> > Tai kad toj Danijoj dviratininkaip pvz. uzmiescio kelyje stengiasi buti visom imanomom priemonem kai pas mus atvirksciai - jeigu turi plentini karbonini velika butina apsirengt juodai ir siukstu ne vienos lemputes. Keliuiuose pas mis su liemenem vazineja tik seni kaimo diedukai, kai pamatau karbonini su lempa arba geltona apranga buna svente. -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html