ManXP <man@giliai.px> Wrote in message:r > Nu žinok 100% garantuoju, kad nebuvo nei vieno cypimo dėl greičio ir ta sistema buvo nuolat išjungta :) Nežinau ar susiję, bet ten buvo demo automobilis su ~1000 KM rida - tai gal gamintojas turi kažkokią galimybę padaryt kad veiktų "normaliai" kol duoda testuot klientams ir nenori jų užpist, o kai jau parduoda, padaro, kad nebūtų galima išjungt?On 2026-06-10 23:24, Herkus wrote:> Galvojai, kad 5l varikliai uzdrausti? :)> Skaiciuojamas visas gamintojo auto parko emisiju vidurkis. Isudzius pakankamai EV, atsiranda vietos ir smagiu kubaturu varikliams. Plius, emisiju kastai iskaiciuojami i ju kainas. Ir vilkas sotus ir avys sveikos. Ferraris net dabar leidzia 6.5l variklius, ir nieko.> '25 porsche greicio alertai permanentu neissijungia, naujesnio softo, kiek zinau nera. Eu reglamento nepakeite irgi. Bet labai apsidziaugciau, jei nebutum susapnaves :)> > vat kazkas man panasaus galvoj kirba apie skoda demo auto bo ten irgi niekas necype ir vairo netampe. O stai kia demo auto tai skambejo visi bells and whistles. -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html