On 2026-06-11 01:09 popiet, autopagalba wrote: > Kalbejo, kad tas shortcut tik dalinai veiks. Jei keiciasi greicio zona, pvz > is 50kmh i 90kmh vel reiktu spausti shortcut, nes pypses. Jei mieste > vazinesi kur 50kmh, uzteks viena kart paspausti shortcut ir bus tylu. > Nebent pateksi i 40kmh gatve - tada vel pyp. O iš kur tojota žino greičio zonas?