aš tai vis bandau kažkaip primint, kad gyveni ne vienas ir ne sferiniam vakuume. Bet panašu, suprast neduota On 6/18/2026 7:38 AM, Sail wrote: > Nu ne, antras tu. > > Kuris ten sapnuoja kas jam bus jei įkals į kitą mašiną ir kaip tos kitos > mašinos vairuotojas turi stengtis kad tau saugumo jausmas didesnis būtų. > > > > On 2026-06-17 23:25, Dainiushas wrote: >> vuo, antras vat'aboutas