Labai slidi riba ant tų draudimų, kai jau baigiasi jų gėris ir atsisėdi į konclagerį. Labai žiūrėt reikia. Dainušui žiūrėk jau riboja laisvę važinėjantys be asistentų. Kas toliau? Rusijoj jau senai internetą bando uždrausti gyventojų gerovei. Kiekvienam dozuotai laimės iš valstybės rankų. Ar mums pakeliui? (Nors europa važiuoja ta pačia kryptim kaip ir rusai. tik kiek kitaip). On 2026-06-11 12:10, Herkus wrote: > ir gal net visiems