Va bičas tiesiai šviesiai viską išdėstė, galiu pasirašyti po kiekvienu jo žodžiu. Nusipirko tojotą 2024. Žiūrisi visai gerai, ne veltui tiek subskraiberių: https://www.youtube.com/watch?v=f-S76WEl25k On 2026-06-18 10:46, Dainiushas wrote: > tau niekas nesakė, kad turi važinėt didele daržine. Buvo sakyta, kad > važinėdamas _senu_ perpuvusiu kibiru kurio naujo NCAP balas buvo > neigiamas, tu rizikuoji, deja, ne tik savimi, bet ir problemomis kitiems. > Ar dar kažkaip kitaip paaiškint?