nelygu tikslai ir aplinkybės. Nuolatinio augimo kultas irgi ne visada gerai, ypač ilgalaikėj perspektyvoj. 6/9/2026 6:22 PM, eSSas wrote: > On 09/06/2026 13:19, Dainiushas wrote: >> nu jo, bet morališkai tai VW sminga, pas f.o.r.d.'ą viskas stabilu :D > > Įsivaizduoji save ceo vietoje po metinių -53% daugmaž stabilioje rinkoje? > > S. > >> On 6/9/2026 12:39 PM, neratoblogo wrote: >>> Viskas būtų taip, tik gaila faktai graudžias istorijas gadina. >>> >>> VW 2025 metų GRYNAS PELNAS 6,6 miljardo. >>> Ford 2025 metų GRYNAS NUOSTOLIS 8,2 miljardo. >>> >>> On 6/9/2026 7:37 AM, Sail wrote: >>>> Ne tik jų kaltė, evrosajuzas su savo reikalavimais vis labiau >>>> keliauja į CCCP. +vokiečių valdžia kosmose gyvena, atitinkamai >>>> ekonomikoj rezultatas. >>>> >>>> Nu žinoma fauvė irgi nepaskutiniai savo kelionės į subinę >>>> konstruktoriai. >>>> >>>> On 2026-06-08 22:42, eSSas wrote: >>>>> ...ir tik vienas fauvė išdidžiai niekam nesilankstydamas dreifuoja >>>>> bankroto link... >>> >> >