Tu suplaki skirtingus dalykus. Saugumas visada ok. Bet su proto kriterijum. Kurio pas tave šiam atvejui mažai matosi. Nu tai susodinam visus į mašinas iki 1 tonos, mieste greitį darom 30. Daug kur vakaruose toks greitis, ir pats džiaugiesi jų gera statistika. Mums toli iki jų. Rimtai džiugna tokia laisvė? On 2026-06-11 12:35, Dainiushas wrote: > Ir man ne laisvę riboja, bet tu rimtai bandysi paneigt mano interesą dėl > saugesnio eismo?