On 09/06/2026 13:19, Dainiushas wrote: > nu jo, bet morališkai tai VW sminga, pas f.o.r.d.'ą viskas stabilu :D Įsivaizduoji save ceo vietoje po metinių -53% daugmaž stabilioje rinkoje? S. > On 6/9/2026 12:39 PM, neratoblogo wrote: >> Viskas būtų taip, tik gaila faktai graudžias istorijas gadina. >> >> VW 2025 metų GRYNAS PELNAS 6,6 miljardo. >> Ford 2025 metų GRYNAS NUOSTOLIS 8,2 miljardo. >> >> On 6/9/2026 7:37 AM, Sail wrote: >>> Ne tik jų kaltė, evrosajuzas su savo reikalavimais vis labiau >>> keliauja į CCCP. +vokiečių valdžia kosmose gyvena, atitinkamai >>> ekonomikoj rezultatas. >>> >>> Nu žinoma fauvė irgi nepaskutiniai savo kelionės į subinę >>> konstruktoriai. >>> >>> On 2026-06-08 22:42, eSSas wrote: >>>> ...ir tik vienas fauvė išdidžiai niekam nesilankstydamas dreifuoja >>>> bankroto link... >> >