O pagal atvirkštinę logiką visiems galima leisti vairuoti visiškai girtiems, vaikščioti gatvėse bet kam su ginklais ir sprogmenimis, kurti miške laužus per didžiausią sausrą ir t.t. Juk visi jie negali būti atsakingi už kitų sugeneruotą statistiką, kuri rodo, kad tokie veiksmai smarkiai padidina įvairių nelaimių skaičių ir sumažina aplinkinių saugumą. On 2026-06-16 21:13, 70005 wrote: > On 2026-06-11 11:43, Dainiushas wrote: >> bet na tu gi supranti, kad visa ta hernia tai ne iš biurokratų >> neturėjimo ką veikt, o dėl to, kad žmonės tiesiog neatsakingai vairuoja. > > Tokia logika kvepia kolektyvine kaltumo prezumpcija, t.y. priešingybe > individo teisei elgtis savo nuožiūra, kol nieko blogo nepadarė > kitiems. Niekas negali būti laikomas atsakingas už tai, ką padarė > kitas, neatsakingas visuomenės narys. > > Pagal tokią logiką visus vyrus reikia sodint už grotų, nes gali > išprievartauti. Ir apskritai visiems galima dėti antrankius - dėl > bendro saugumo.