Man tikrai neduota suprasti tokia logika, kad privalau važinėti didele daržine argumentuodamas tuo, kad kokiam debilui į mane įvažiavus mane mažiau sužalos ir tam debilui bus mažesnė atsakomybė. Jei vadovaujatės tokia logika - ką gi, laisva šalis. On 2026-06-18 07:57, Dainiushas wrote: > aš tai vis bandau kažkaip primint, kad gyveni ne vienas ir ne sferiniam > vakuume. Bet panašu, suprast neduota