Tai tavo interesas kad išvis mašinų neliktų, ar ne taip? Tada evrosajuzas link to juda, nepergyvenk. Visiems bus nurodyta kas kaip ir kada. Tau gal čia ir drama, o aš tiesiog tai galiu padaryti ir padarau. Sakykim for fun, nuobodulio prablaškymui. Ir važinėsiu tuo kas man tinka. Mašina bus krovininė/vasarinė, žiemą druskoj nebemirkysiu. Žiemai yra naujas spuogas. On 2026-06-10 12:57, Dainiushas wrote: > priminkite, o tai visgi dėl ko visa ta drama? > > Vienok kita vertus, tame tarpe ir mano interesas, kad tokių perpuvusių > spuogų su Euroncap balu minus tys, liktų kuo mažiau......nes nu maža kas.