On 2026-06-12 21:50, ABLomas wrote: > ! > > Va pavyzdys - ID4/ID5 turi sensoriką ant vairo. > SENSORINIAI MYGTUKAI ANT VAIRO Joo. Hitlerio ant jų neužteko :] > Važiavom neseniai su draugeliu kašiku. Varom nauja trasa (pro Antavilius), linijos ten perfect (kelias gi apynaujis), kašikas cypauja. Klausiu kas yra - sako nieko nežinau, kas daros? Aš jam specifiškai pasakau kada cypia - tai "a tai čia matyt kad grynai juostos centru nevažiuoju, aš įpratau ir negirdžiu" :D > Pzdc security, axujienai daug naudos iš to =) :))) Toyota ir Honda tokia kuinia neužsiima. Tampymas atsijungia mygeliu, bet kad ir netampo be reikalo, tik kai jau užlipi ant juostos nerodydamas posūkio.