On 11/06/2026 12:25, Sail wrote: > Labai slidi riba ant tų draudimų, kai jau baigiasi jų gėris ir atsisėdi > į konclagerį. Labai žiūrėt reikia. > > Dainušui žiūrėk jau riboja laisvę važinėjantys be asistentų. Kas toliau? > > Rusijoj jau senai internetą bando uždrausti gyventojų gerovei. > Kiekvienam dozuotai laimės iš valstybės rankų. > > Ar mums pakeliui? (Nors europa važiuoja ta pačia kryptim kaip ir rusai. > tik kiek kitaip). Briuselio politikas su konclageriu rimtu feisu gretint gali tik toks (Celofano lygio) neadekvatas, su kurio diskusija iš esmės bevaisė. Kaip sakė išminčius, "Never argue with a fool, ...toliau kaip nors pats. Nieko asmeniško, suprantama. S. > On 2026-06-11 12:10, Herkus wrote: >> ir gal net visiems