Same shit. Siemet net balandzio 1 nereikejo sulaukt, kad langu i ta puse nebeatidarinet visa sezona. O langai netgi ne prie gatves. Bet labiausiai uzknisa, kad del tokios "laisves" baisu ne tik vaikus per pereja leist. -- Dainiushas <skirdain@gmail.com> Wrote in message:r > Kaune ištisom naktim raganėja, vien jau už triukšmą galėtų policija vaikyt kaip valkataujančius šunisOn 6/11/2026 12:10 PM, Herkus wrote:> Vakar uzteko pasedeti 5min prie vienos pagrindiniu Vln gatviu, kad pamatyt visus 3 pravaziavusius motociklus spaudziancius gerokai greiciau nei eismas. Apie triuksma net nekalbu. Nesenai ukmerges gatvej vienas priesais stovejes mocas prie sviesforo sove maziausiai iki 130km/h, kol dingo is mano distroniko radaro.> As 100% uz priverstini apynasriu uzdejima tokiems ir gal net visiems. Per didele koncentracija beprociu.> > ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html