Pamenu pas Volga ta senesne pusta su elniu ant kapoto tai isviso galejai rakteli istraukti is spynos bevaziuojant ir variklis neuzgesdavo. Va cia tai komfortas. Sail <bambarbya.kirgudu@gmail.com> wrote: > Va čia tai tolerencija. > > O jei dar tris pritūpimus tame tarpe padaryt, kad mašinai dar linksmiau > būtų, tai juk išvis puikiai. Juk mašina žino kada tau pailsėt, kur > žiūrėt, kokiu greičiu važiuot, tai kodėl neturėtų žinoti ir tavo > mankštos poreikių? > > Grabe mačiau. Aš old school, mėgstu kai pats sprendžiu kur turi būti > raktelis, kada ir kaip groti muzika, kur sukti vairą, kada spausti > stabdžius ar gazą. Manes didysis brolis jau neišgydys. > > > > On 2026-06-09 18:20, Bronco wrote: >> tereikia uždaryti vairuotojo duris ir vėl gali atidaryti, nebecypia. > -- News Reader 3 series