On 11/06/2026 16:08, Sail wrote: > Tada liks harwarinis būdas - rasti cypiklį, ir i jo grandinę įdėti > jungiklį. Gal būt su varža, jei sistema monitorina cypiklio egzistavimą. > > Aišku juodas darbas, ardymo daug, bet užtat garantuotai veiks. Ir > atsimins :-) CAN busuose valiosi tą padaryt? S. >> Kiek atsimenu, lyg nuo 2030 metų jau nebus galima visai išjungt ISA, >> dabar nuo 2025 metų dar skaitosi pereinamasis laikotarpis.