On 2026-06-19 15:43, Bronco wrote: > Aš nerašiau, jog taip manau, ar kažkaip manau kitaip. OK, taip ir užsirašom: kai Bronco skelia, kad "laisvės yra skirtingų tipų ir absoliuti yra tik viena vienintelė - teisė į gyvybę. Visos kitos nėra absoliučios ir gali būti ribojamos vardan bendrų vertybių. Pvz. saugumo keliuose", jis iš tikro nebūtinai taip mano. Bet kažkodėl toliau įrodinėja, kad yra tik taip ir ne kitaip:) Aš iš viso > nerašiau apie tai, ką aš šiuo požiūriu galvoju ar manau, aš tiesiog > konstatavau faktą, kaip traktuojamos Žmogaus teisės civilizuotame aka > Vakarų pasaulyje. O tai teisės į kūno neliečiamybę (pvz., kad su tavim nedarytų medicininių eksperimentų), nebūti kankinamam ar paverstam vergu nebėra absoliučios pas mus? Galima pakankinti, jei dauguma taip nusprendžia?