On 11/06/2026 07:25, Sail wrote: > Durnas ar apsimeti? Ne, aš natūraliai toks - greitai perimu bendravimo stilių iš pašnekovo > Nei ten apokalipsė nei ką - iš kur moteriškas noras viską dauginti iš > 10? Ir kur ten kokią išmintį perskaiitei? Laisva interpretacija. Tau galima, o kitiems - ne ;-)? > Pagal tendencijas vokietijoj turi ateiti į daugumą AFD, o jie mato > viską kiek kitaip. > > Va trumpą priedurnį išrinko. Pasikeitė viskas truputį? > Pasikeis ir vokietijoj, laiko klausimas. Pas britus pirmuosius pasikeitė. Ir jie pamažėl atgal į evrosojuzą linksta. Taip kad ramiai, ryžam nebeilgai liko. Kartu pasimėgausim, iki ko gali smukti pasaulinės demokratijos lopšys ir tvirtovė S. >> Žaviuosi apiepensijinio amžiaus veikėjams tipišku apokalipsės laukimu. >> O pasaulio pabaiga kaip neateina, taip neateina... Abydna daaa?