Na taip, toks nedidelis darymas. Tik nereikia turėti iliuzijų, kad tai kažką gali smarkiai pakeisti. Kai supranti, kaip veikia pasaulis, mažiau juo piktiniesi. Kai nesupranti - daugiau piktiniesi, kad kažkas vyksta ne taip, kaip tau norėtųsi. On 2026-06-19 17:37, 70005 wrote: > On 2026-06-19 14:30, RaR wrote: >> Galime nieko nedarymą vadinti ne veiksmu, bet elgsena, bet kuriuo >> atveju nieko nedarymas sukels kažkokias pasekmes, lygiai taip pat, >> kaip ir darymas. Anot Šveiko - nėra taip, kad niekaip nebūtų, >> pasaulis vis tiek judės kažkuria linkme. Bet kuris tavo sprendimas >> turės pasekmes, pasaulis neusžsimarinuos status quo būsenoje, jei tu >> nieko nedarysi. > > Teisybė. Todėl neigiamos nuomonės išreiškimas irgi yra darymas. Arba > jo pradžia. Nes žiūrėk, jei nebūtų tokių pasisakančių prieš, kai kurie > įtikėtų, kad jų nuomonė tinka ir privaloma visiems. >