bet na tu gi supranti, kad visa ta hernia tai ne iš biurokratų neturėjimo ką veikt, o dėl to, kad žmonės tiesiog neatsakingai vairuoja. Ir kai "nepaeina" nusineša ne tik save, bet kartais ir niekuo dėtus. On 6/11/2026 12:28 PM, Sail wrote: > Nagi pirštu besk kur primetinėjau kitiems. > > Aš tik savim mylimu rūpinuos, kitiems palikdamas džiaugtis jų mašinų > asistentais ar kitais jiems mielais dalykas. Nors ir dvirate transporto > priemone. > > O tau jau trukdo tokie. > > Kuris labiau pragmatiškas? > > On 2026-06-11 12:25, Dainiushas wrote: >> jei jautiesi laisvas NEgyvent, nereikia to primetinėt kitiems.