Ant Jag'o irgi taip buvo su durų atidarymu ir P. Pirmą kartą pamatęs pagalvojau, kad dar būtų įdomu pabandyt važiuojant atidaryt duris, bet neišdrįsau :) On 2026-06-14 20:38, 70005 wrote: > > Priminei. Pas mersą durų atidarymas esant užkurtam varikliui beveik > visada virsta P įjungimu. Pripratus nebestebina, bet iš pradžių > netikėtumas. > > Buvo net toks atvejis Belgijoj, kai pensininkė su mersiuku įstrigo > pervažoj ant bėgių, turbūt atidarė duris, tada gal nutarė važiuot, bet > mašina jau buvo įmetus P, ir ji iš streso nesusigaudė. Bespėjo tik > išsiropšt, o tarantaiką traukinys sukūlė. Kai žiūrėjau filmuką, > galvojau, kad idiotė, bet kai pats susidūriau su tokia pagalba vardan > eismo saugumo, taip nebemanau. > >