On 09/06/2026 07:37, Sail wrote: > Ne tik jų kaltė, evrosajuzas su savo reikalavimais vis labiau keliauja į > CCCP. +vokiečių valdžia kosmose gyvena, atitinkamai ekonomikoj rezultatas. Pakalbėjus su kai kuriais vokietukais, nieko nuostabaus. Nesuprantu, kaip chebra taip natūraliai gali būti baigtiniais socialistais S. > Nu žinoma fauvė irgi nepaskutiniai savo kelionės į subinę konstruktoriai. > > On 2026-06-08 22:42, eSSas wrote: >> ...ir tik vienas fauvė išdidžiai niekam nesilankstydamas dreifuoja >> bankroto link...