tau niekas nesakė, kad turi važinėt didele daržine. Buvo sakyta, kad važinėdamas _senu_ perpuvusiu kibiru kurio naujo NCAP balas buvo neigiamas, tu rizikuoji, deja, ne tik savimi, bet ir problemomis kitiems. Ar dar kažkaip kitaip paaiškint? On 6/18/2026 10:39 AM, Sail wrote: > Man tikrai neduota suprasti tokia logika, kad privalau važinėti didele > daržine argumentuodamas tuo, kad kokiam debilui į mane įvažiavus mane > mažiau sužalos ir tam debilui bus mažesnė atsakomybė. > > Jei vadovaujatės tokia logika - ką gi, laisva šalis. > > > > On 2026-06-18 07:57, Dainiushas wrote: >> aš tai vis bandau kažkaip primint, kad gyveni ne vienas ir ne >> sferiniam vakuume. Bet panašu, suprast neduota