Lyginu beveik kasdien su golfu. On 2026-06-12 02:44 popiet, Dainiushas wrote: > kai turi su kuo palygint > > On 6/12/2026 1:17 PM, Tomas wrote: >> Man mieste važiuojant korola irgi nežviegia. Spėju tos žviegimo >> problemos pas žmonės daugiau galvoj, nei realybėj. >> >> On 2026-06-12 01:04 popiet, Dainiushas wrote: >>> tai ne kruizinant, mieste malantis. Na ir šiaip garso izoliacija >>> tokia.... >>> >>> On 6/12/2026 11:35 AM, Tomas wrote: >>>> RAVu važiavęs labai nedaug, negaliu komentuoti. Bet pvz. dvilitrės >>>> korolos motoro apsukos važiuojant kreiseriniais greičiais paprastai >>>> neviršija 1500/min, tai nėra ten kam žviegti. >>>> >>>> On 2026-06-12 11:26 priešpiet, Dainiushas wrote: >>>>> RAV4 2.5 žviegia tiesiog važiuojant. >>>>> >>>>> On 6/11/2026 7:00 PM, Tomas wrote: >>>>>> On 2026-06-11 06:24 popiet, Bronco wrote: >>>>>>> On 2026-06-11 18:15, eSSas wrote: >>>>>>>> O man net labai teko. Corolla Cross hybrid >>>>>>> >>>>>>> Neteko su tokia važiuot. Bugas ar fyčia? >>>>>> >>>>>> Teko važiuoti. Viskas ten OK. Tiesiog yra krūva žmonių, kurie >>>>>> įsėdę tojotos hibridan mina gazą iki dugno ir laiko paspaudę. Tada >>>>>> konstatuoja "smaugiamas žąsinas" ir išdidžiai apleidžia patalpas. >>>>>> >>>>>> Aš bendru atveju jokiose mašinose nevažinėju dugnais, tai >>>>>> nesuprantu tokio testo paskirties. >>>>> >>>> >>> >> >