Neploviau ir atidaviau atgal visą aplipusį vabalais nuo 1500 KM magistralės važiavimo ir iki dabar bandau suprast, kas jam galėjo pasivaident dėl kažkokio įsivaizduojamo posūkio, kad magistralėj nusprendė stabdyt iki 50 km/h... On 2026-06-13 17:14, Bronco wrote: > > > Tu gal to Golfo neplovei ir kitaip nesirūpinai? Nes panašu, jog jis tave > nužudyti bandė! :]