On 2026-06-11 04:59 popiet, Bronco wrote: > On 2026-06-11 07:14, Sail wrote: >> Viskas būtų taip, bet gelbėjimas prievarta nieko nedžiugina, ypač >> gelbėjamųjų. >> > > O kas tau sakė, jog čia tik tave gelbėja per prievartą? Kai čia > neperseniausiai vienas senolis išmynė į priešpriešinę kelio dalį Molėtų > plente ir ramiai sau mynė, žuvo ne tik jis, o dar vienas ar du nekalti > jauni žmonės. Ten viaduko projektas debiliškas.