> Toli ieškot nereikia, prieš 10 min gėriau kavą su kolega, kuriam ESP > kirsdavo vieną galinį ratą. Sakė malonumas šiaip sau. Gliučino kažkas, > gerai pavyko atjungti. Ir aš ne prieš ESP, net mano naujam kibire yra. Kažkam, girdėjau, rato varžtai atsisuko ir ratas nulėkė - blogai buvo. Mano abu karučiai su ratais, ir net po keturis. Net šaltas prakaitas išpila kai apie juos pagalvoju - o jeigu...