mano ne daržinė. Matai niekaip nedašyla, tai paklausiu kitaip - motociklininko šalmas, šviesos ir apranga - čia tik jo, ar ir kitų eismo dalyvių interesas? On 6/18/2026 5:28 PM, 70005 wrote: > On 2026-06-18 09:46, Dainiushas wrote: >> tau niekas nesakė, kad turi važinėt didele daržine. Buvo sakyta, kad >> važinėdamas _senu_ perpuvusiu kibiru kurio naujo NCAP balas buvo >> neigiamas, tu rizikuoji, deja, ne tik savimi, bet ir problemomis kitiems. >> Ar dar kažkaip kitaip paaiškint? > > O tavo ar kažkieno kito daržinė pavojinga mažoms mašinoms, > dviratininkams, pėstiesiems ir t.t. Dar plius užstoja vaizdą kitiems > eismo dalyviams >>> kelia pavojų saugumui, gyvybei ir t.t. > > Toliau ieškosim pavyzdžių, kas kam nepatinka ir kas didžiausia auka? > >