esminis momentas, kad automobilis skirtas transportuotis, o ne patirt džiaugsmą. Galima žinoma ir džiaugsmo paieškot, bet pageidautina ne bendro naudojimo keliuose. On 6/11/2026 1:15 PM, Sail wrote: > Jei negyvas be skausmo ir greitai - px. Pats procesas sux, rezultatas px. > > Taip ir neatsakei, džiugins visiems mašinoa su 3 cilindrais iki 80 > arklių ir 30 mieste ar ne? > > Nes nemanau bandysi paneigti kad saugumo tikrai prisidėtų. > > > > On 2026-06-11 12:56, Dainiushas wrote: >> O tave džiugina būti laisvu bet negyvu? >> >> 30 greitis mieste su kamščiais yra px iš esmės, nuvažiuosi turbūt per >> panašiai laiko, tik ilgiau važiuosi trumpiau stovėsi. O dar jei visi >> tvarkingai važiuotų, tai turbūt ir greičiau nuvažiuotum. Tik vat >> visokiem laisvės apologetams labai skauda, kai negali gazą iki dugno, >> per dešinę aplenkt ir užsirikiuot prieš nosi kalant per stabdžius.