On 12/06/2026 23:15, Bronco wrote: >> Bandžiau vieną. Nepatiko. >> >> Apie tą garsą jau vėliau persiskaičiau enternetuose > > Nu tada nežinau ką pasakyti. Man ne karto joks pašalinis garsas nekrito > į ausis. Tik nemalonus kaukiančio variklio garsas, kai nemokšiškai > mindai tapkę. Esmė tame, kad suvis nebūtina kažką sakyti. Nei kam svarbu, kodėl TCC nepirkau, nei kodėl tu kažko negirdi S.