autoįvykis, tu kaltas, na ar "kaltas" nes motorailtelis bsk viršijo. Norėtum sulūžusio motociklo, ar sulūžusio motociklo plius negyvo raitelio? On 6/19/2026 2:29 PM, 70005 wrote: > On 2026-06-19 11:29, Dainiushas wrote: >> OK, be absurdo negalima. >> >> beje, o kuo šviesos išsiskiria? Viena iš aplinkybių, didinančių >> motociklo tikimybę nukentėt > > Tu klausei, kieno interesas, kad motodonoras dėvėtų šalmą ir kt. Šalmas > - tik jo, nes jis lemia tik pasekmes avarijos atveju. Gi šviesos/ > atšvaitai reikalingi ir kitiems, kad pamatytų ir nesudalyvautų avarijoje. > > O absurdą pradėjai pats. Aš ir sakau, kad skųstis, jog dėl kažkieno > nusisuktos galvos kenčia tavo interesai, yra kraštutinumas. >