On 6/18/26 20:49, Bronco wrote: > "mes čia dxja visko pakeičiame, bet jei jūs su viskuo sutinkate, galite > tiesiog neatsakyti"? As kartais i tokias nesamones atsakau "Su viskuo kategoriskai nesutinku". Nu ir kas? Ogi nieko, tas pats rezultatas. Paskutini karta draudimo bendrove atsiunte tokia nesamone, kad perduos visus mano duomenis kitai bendrovei. (Nu ten tipo Ergo prarijo kazka, gijence gal, ar kazkaip atvirksciai, nesigilinau). Atsakiau, kad nesutinku, ir kad nieko neperduotu. Spekit kas bus? Manau, kad absoliuciai tas pats, kas nieko nebuciau atsakes, nes jiems tiesiog px. ir padarys taip kaip jie sugalvojo. O po to koks "tejsinykas" viska isvartys, kad visi sutiko, ju emeilas neveike, jie mano laisko negavo ir t. t. Tai vadinas "TEISE", o isvertus i paprastu zmoniu kalba tai reiksia, "kaip noresim taip tave ir isdulkinsim".