o galima kažkaip be absurdo? On 6/19/2026 9:02 AM, Nerijus wrote: > On 6/19/26 07:48, Dainiushas wrote: >> motociklininko šalmas, šviesos ir apranga > > Tai siulom gal tiems pas ka AI nevairuoja uzsideti salmus masinose, > nu ir dar spalvotas liemenes, "kad naverniaka" saugu butu? > :-)