> > Nesu tikras, kad daugumos klausė. Dauguma tyli ir be paburbėjimo nieko > nedaro, kol turi ko pavalgyti. > Yra net toks posakis "tylėjimas reiškia sutikimą". Ir šiaip, visą politiką ir taisykles formuoja keli procentai aktyvių, tie, kuriems rūpi.