On 2026-06-19 11:29, Dainiushas wrote: > OK, be absurdo negalima. > > beje, o kuo šviesos išsiskiria? Viena iš aplinkybių, didinančių > motociklo tikimybę nukentėt Tu klausei, kieno interesas, kad motodonoras dėvėtų šalmą ir kt. Šalmas - tik jo, nes jis lemia tik pasekmes avarijos atveju. Gi šviesos/atšvaitai reikalingi ir kitiems, kad pamatytų ir nesudalyvautų avarijoje. O absurdą pradėjai pats. Aš ir sakau, kad skųstis, jog dėl kažkieno nusisuktos galvos kenčia tavo interesai, yra kraštutinumas.