Jei negyvas be skausmo ir greitai - px. Pats procesas sux, rezultatas px. Taip ir neatsakei, džiugins visiems mašinoa su 3 cilindrais iki 80 arklių ir 30 mieste ar ne? Nes nemanau bandysi paneigti kad saugumo tikrai prisidėtų. On 2026-06-11 12:56, Dainiushas wrote: > O tave džiugina būti laisvu bet negyvu? > > 30 greitis mieste su kamščiais yra px iš esmės, nuvažiuosi turbūt per > panašiai laiko, tik ilgiau važiuosi trumpiau stovėsi. O dar jei visi > tvarkingai važiuotų, tai turbūt ir greičiau nuvažiuotum. Tik vat > visokiem laisvės apologetams labai skauda, kai negali gazą iki dugno, > per dešinę aplenkt ir užsirikiuot prieš nosi kalant per stabdžius.