Kaltas nekaltas - viskas vyksta taip, kaip nusprendžia galintys ir norintys kažką keisti. Kadangi pats neįdėjai jokių pastangų, kad kažkas vyktų pagal tave - esi tos nieko nesprendžiančios daugumos dalis. On 2026-06-21 10:57, 70005 wrote: > On 2026-06-19 18:26, RaR wrote: >> Aš tau nesiūlau nieko mesti ir tapti aktyvistu - pats nesu joks >> aktyvistas. Tiesiog tavo išreikšta nuostata buvo "aš jokių pokyčių >> nenorėjau, niekas manęs neklausė, bet viskas vyksta taip, kaip man >> nepatinka". Pamiršai pridėti "bet nieko nedariau dėl to, kad taip >> nevyktų". Aš atsakiau, kad viska lemia nedidelė dalis, kuri rodo >> iniciatyvą ir deda pastangas. Tu bandei ginčytis, kad dėl kiekvienos >> direktyvos ar techninio reglamento pakeitimo tavęs turėtų atsiklausti >> asmeniškai. Taip nėra ir nebus, tai nėra ir tikslinga. Jeigu dėl visų >> tų dalykų tavęs turėtų atsiklausti asmeniškai, tai vien tą ir >> darytum, kitą vertus, dauguma klausimų tavo nuomonė būtų visiškai >> nekompetentinga. > > Tai prie ko grįžom? Kad manęs niekas neklausė ir priėmė ką patys sau > norėjo, bet dėl to kaltas aš pats? >