tai daug kas sugest gali. ir kai sugenda reikia taisyt, o ne atjunginėt. On 6/16/2026 3:00 PM, Sail wrote: > Na pas mane ne baimė - čia iš aplinkinių pasakojimų. > > Toli ieškot nereikia, prieš 10 min gėriau kavą su kolega, kuriam ESP > kirsdavo vieną galinį ratą. Sakė malonumas šiaip sau. Gliučino kažkas, > gerai pavyko atjungti. Ir aš ne prieš ESP, net mano naujam kibire yra. > > Tiesą pasakius, aš nieko prieš ir už avarinio stabdymo funkciją jei per > mažas atstumas iki kliūties prieky. Bet be kitų džiaugsmų atskirai jos > spėju nebūna. > > O girdėjai kad čia pas mus kas nors per paskutinius 15 metų kažkam > atidarė duris prie sankryžos? > > On 2026-06-16 14:31, Dainiushas wrote: >> tokia baimė tikrai ne daugiau neracionali nei tavoji, kad automobilis >> paspaus stabdžius 😉