On 11/06/2026 18:24, Bronco wrote: > On 2026-06-11 18:15, eSSas wrote: >> O man net labai teko. Corolla Cross hybrid > > Neteko su tokia važiuot. Bugas ar fyčia? Kiek teko domėtis - fyčia. Perki krosoverį, dovanų gauni smaugiamą žasiną S.