On 2026-06-18 09:46, Dainiushas wrote: > tau niekas nesakė, kad turi važinėt didele daržine. Buvo sakyta, kad > važinėdamas _senu_ perpuvusiu kibiru kurio naujo NCAP balas buvo > neigiamas, tu rizikuoji, deja, ne tik savimi, bet ir problemomis kitiems. > Ar dar kažkaip kitaip paaiškint? O tavo ar kažkieno kito daržinė pavojinga mažoms mašinoms, dviratininkams, pėstiesiems ir t.t. Dar plius užstoja vaizdą kitiems eismo dalyviams >>> kelia pavojų saugumui, gyvybei ir t.t. Toliau ieškosim pavyzdžių, kas kam nepatinka ir kas didžiausia auka?