Čia viskas ok. Normalus oldskūlinis variklis mechaninis dirba kol paduodamas kuras (benzui reiks dar 12 v uždegimo sistemai). Seną mersą net būdavo fig užgesinsi, yra tekę lįst prie variklio kad uždusinti. Kai fordui išoperavau imobilaizerį, dariau bandymą - palikau 12 voltų ant kuro vožtuvo, ir užsukau raktelį. Galima buvo ir ištraukti. Variklis dirba, bet kala piktokai, nes kampą reguliuoja jau elektronika. Bet dirba. Taip ir turėtų būti. Juk ne planšetės ant ratų kaip dabar. Automobiliai. On 2026-06-10 07:29, News Reader wrote: > Pamenu pas Volga ta senesne pusta su elniu ant kapoto tai isviso galejai > rakteli istraukti is spynos bevaziuojant ir variklis neuzgesdavo. Va cia > tai komfortas.