nieks tavęs nepielavoja, nesusireikšmink. Tik buvo išreikštas pastebėjimas, kad avarijos atveju, jei aš kaltininkas - mano kaip ir interesas, kad tamsta sėdėtum kuo saugesnėj dėžutėj, nes nuo to kokioj kondicijoj iš tos dėžutės išlipsi/būsi išimtas, priklauso mano problemų lygis, o gal net ir likimas. Dar kartą, mieste, tem kur tai prasminga, o tokių vietų tikrai yra, 30 yra ne problema. Net pats su kaimynais esu rašęs prašymą, kad tokį ženklą pastatytų. Nes, dar kartą - jokio skirtumo ar ilgiau važiuot ar ilgiau stovėt, bendrai laikas bus tas pats. Man gali patikt nepatikt, bet yra kvailokai gyvenant sociume vadovautis tik tokiomis kategorijomis. Bet jau nebesikartosiu. On 6/17/2026 3:00 PM, Sail wrote: > Kodėl absurdas? > > Aš laisvanoriškai nupirkau 900 kg spuogą, tad visai ne absurdas. Laisva > valia pasirinkau. > > Bet aplinkui 2 tonų daržinės, ir pats supranti svoris laimi, taigi man > tiesioginis pavojus. Nu kažkas panašaus kaip kitiems nuo mano seno > kibiro be asistentų. > > Tai jau jei mane pielavot dėl senos mašinos, tai ir daržines ribot. Nes > nereikia tiesiog. Kaip ir dulkių siurblių galingų nereikia. > > 30 ne trigerina, tai Europos patirtis link kur juda. > > Tai va ir klausiu, patinka pačiam ar ne? > > Aš tai už tai kad visi renkasi ką nori ir palikim jiems tą teisę. > > On 2026-06-17 14:30, Dainiushas wrote: >> bene būsi Remygos elektoratas? Pas tą panašus absurdo stilius. >> >> Ir nsuprantu ko tas greitis 30 tave taip trigerina. Kontekste to, kad >> 10km tam mieste važiuoji valandą.