O tave džiugina būti laisvu bet negyvu? 30 greitis mieste su kamščiais yra px iš esmės, nuvažiuosi turbūt per panašiai laiko, tik ilgiau važiuosi trumpiau stovėsi. O dar jei visi tvarkingai važiuotų, tai turbūt ir greičiau nuvažiuotum. Tik vat visokiem laisvės apologetams labai skauda, kai negali gazą iki dugno, per dešinę aplenkt ir užsirikiuot prieš nosi kalant per stabdžius. On 6/11/2026 12:53 PM, Sail wrote: > Tu suplaki skirtingus dalykus. Saugumas visada ok. Bet su proto > kriterijum. Kurio pas tave šiam atvejui mažai matosi. > > Nu tai susodinam visus į mašinas iki 1 tonos, mieste greitį darom 30. > Daug kur vakaruose toks greitis, ir pats džiaugiesi jų gera statistika. > Mums toli iki jų. > > Rimtai džiugna tokia laisvė? > > > On 2026-06-11 12:35, Dainiushas wrote: >> Ir man ne laisvę riboja, bet tu rimtai bandysi paneigt mano interesą >> dėl saugesnio eismo?