Nieko nedarymas, jeigu ir galima ginčytis dėl veiksmo sąvokos, bent jau yra sąmoningas žmogaus pasirinkimas. Ir kai kuriais atvejais jis netgi baudžiamas pagal įstatymus. On 2026-06-19 9:16, News Reader wrote: > atsiprasau, kad griaunu tavo mylima baimes pasauleli kuriame tu > gyveni, bet nieko nedarymas nera VEIKSMAS. Nei konkliudentinis, nei > joks kitoks. > > On 18/06/2026 20:49, Bronco wrote: >> On 2026-06-17 17:39, 70005 wrote: >>> Posakis yra, bet teisinės reikšmės neturi. >> >> Matau, bachūras, teisėje nerauki, tai gal ir nerašyk apie ją ;) Tai >> vadinama "konkliudentiniai veiksmai". Rankos paspaudimas, >> linktelėjimas, kostelėjimas, nykščio iškėlimas, kartais ir tyla ir >> daugybė kitų veiksmų ar neveikimo gali būti "sandorio patvirtinimas >> konkliudentiniais veiksmais". >> >> Neteko gauti laiškų iš serijos "mes čia dxja visko pakeičiame, bet >> jei jūs su viskuo sutinkate, galite tiesiog neatsakyti"? T.y. tyla = >> sutarties pratęsimo patvirtinimas. >