On 2026-06-11 07:14, Sail wrote: > Viskas būtų taip, bet gelbėjimas prievarta nieko nedžiugina, ypač gelbėjamųjų. > O kas tau sakė, jog čia tik tave gelbėja per prievartą? Kai čia neperseniausiai vienas senolis išmynė į priešpriešinę kelio dalį Molėtų plente ir ramiai sau mynė, žuvo ne tik jis, o dar vienas ar du nekalti jauni žmonės. > Padarykim pvz privestinai padžiauti teises nuo 70 metų. Juk kiek senolių išgelbės, ir žiūrėk dar nekaltų irgi. Bet ar norėtum? > 70 metų dar nėra nuosprendis. Padažninta medicinos komisija ir modernūs saugumo asistentai automobilyje tokią problemą puikiai išspręstų. > Taip ir su visais nemylimais asistentais. Padarykit išjungiamus ir bus laimė visiems. Bet juk jie geriau žino, tiesa? > > Vat nemyliu kai kiti geriau žino ko man reikia ko ne. Laisvė yra spręsti pačiam ko tau reikia. O jos mažėja šioj srity. O kai kiti tikrai geriau žino už tave kaip apsaugoti tavo ir trečiųjų asmenų gyvybes? Galvoji, pakanka argumento, jog tau "nepatinka"? Skiepai irgi daug kam nepatinka.