Prieš 45 metus dirbau su dyzeliniu traktoriumi - generatorius buvo tik tam, kad pompos diržą įtempti. Jokių lempų, nieko, viskas nuardyta buvo. Jokios elektronikos. 2026-06-10 07:39, Sail rašė: > Čia viskas ok. Normalus oldskūlinis variklis mechaninis dirba kol > paduodamas kuras (benzui reiks dar 12 v uždegimo sistemai). > > Seną mersą net būdavo fig užgesinsi, yra tekę lįst prie variklio kad > uždusinti. > > Kai fordui išoperavau imobilaizerį, dariau bandymą - palikau 12 voltų > ant kuro vožtuvo, ir užsukau raktelį. Galima buvo ir ištraukti. > > Variklis dirba, bet kala piktokai, nes kampą reguliuoja jau elektronika. > Bet dirba. Taip ir turėtų būti. > > Juk ne planšetės ant ratų kaip dabar. Automobiliai. > > > > On 2026-06-10 07:29, News Reader wrote: >> Pamenu pas Volga ta senesne pusta su elniu ant kapoto tai isviso galejai >> rakteli istraukti is spynos bevaziuojant ir variklis neuzgesdavo. Va cia >> tai komfortas.