On 2026-06-19 06:48, Dainiushas wrote: > mano ne daržinė. > > Matai niekaip nedašyla, tai paklausiu kitaip - motociklininko šalmas, > šviesos ir apranga - čia tik jo, ar ir kitų eismo dalyvių interesas? Tiesiogiai - tik jo (nors šviesos - ir kitų). Netiesiogiai gali būti ir kitų. Bet jei pradėsim skaičiuoti, kas ką netiesiogiai paveikė, tai paaiškės, kad tavo burnos aušinimas čia padidino klimato kaitą, todėl mano ofiso valgykloje nebeduos mėsos.