Nelabai tikiu, kad biudžetinio segmento automobiliuose montuojama gps sistema su žemėlapiais vien dėl greičio viršijimo pypso. On 2026-06-11 02:08 popiet, autopagalba wrote: > Nepasirinksi. Cia vientisa sistema, kad nevirsytum greicio. Tik pas kai > kuriuos kreivai veikia ir sunkiai isjungiama. > > Navigacija su zenelapiais cia jau atskiras dalykas. > > Tomas <t@t.lt> wrote: >> O tai kas verčia pirkt su žemėlapiais? Ar dar šiais laikais kas >> varguoliškame segmente perka built-in navi? >> >> On 2026-06-11 01:57 popiet, autopagalba wrote: >>> Nezinau. Speju is savo zenelapiu, kurie gali buti pasene. >>> >>> Test drive vaziavau Gabijos g. Vilniuj. Nebuvo ten jokiu zenklu, turejo >>> galioti miesto 50kmh >>> >>> Toyota sugalvojo, kad ten 30kmh. Gal koks keliu remontas kazkada buvo. Ir >>> visa kelia pypsejo. Ir ziauriai garsiai pypsejo. Nes vaziavau 40-50kmh >>> >>> Galetu kas nors uzsiimti jais - liepti sutaisyti “grantini gedima”. >>> >>> Tomas <t@t.lt> wrote: >>>> On 2026-06-11 01:09 popiet, autopagalba wrote: >>>> >>>>> Kalbejo, kad tas shortcut tik dalinai veiks. Jei keiciasi greicio zona, pvz >>>>> is 50kmh i 90kmh vel reiktu spausti shortcut, nes pypses. Jei mieste >>>>> vazinesi kur 50kmh, uzteks viena kart paspausti shortcut ir bus tylu. >>>>> Nebent pateksi i 40kmh gatve - tada vel pyp. >>>> >>>> O iš kur tojota žino greičio zonas? >>>> >>> >>> >>> >> >> > > >